Selmi Extruder
Nieuwe continue lineaire extruder, innovatief doordat hij gebruik maakt van de druk binnen speciale gepatenteerde schroefpompen om grote hoeveelheden producten te produceren, in het bijzonder eiwitrepen en superfoods.
Bijzonder geschikt voor het extruderen van marsepein, amandelpasta, hazelnoten, pinda’s en andere soorten noten, dadelpasta’s, sinaasappelpasta’s en voor de bereiding en creatie van repen, eiwitsnacks, superfoods en elk mengsel met een vergelijkbare consistentie.
De machine werkt met thermogereguleerde schroefpompen die het deeg transporteren en vormen tot het gekozen formaat, via een kanaal met een verwisselbare kop met drie gaten.
Het laden van het te extruderen product gebeurt handmatig door het mengsel in de bovenste vultrechter te plaatsen.
De guillotine-snede stelt de operator in staat om het formaat, de grootte en het uiteindelijke gewicht van het geëxtrudeerde product te kiezen. Dankzij de aansluiting op de omhul- en koeltunnel wordt het product eenvoudig omhuld met chocolade en eventueel gedecoreerd, wat een hoge productie garandeert van ongeveer 100 tot 120 kilogram per uur aan geëxtrudeerd, omhuld, gekoeld en verpakkingsklaar product.
De machine is uitgerust met een comfortabel en intuïtief touchscreenpaneel waarop het productformaat en de extrusiesnelheid kunnen worden gekozen. De volledig aluminium thermogereguleerde plaat onder de schroefpompen maakt het mogelijk om te werken in verwarmde of gekoelde modus dankzij de ingebouwde koelunit.
Eenvoudig te reinigen en te wassen bij productwissels dankzij de verwijderbare kop en vijzels, wat zorgt voor een hoge veelzijdigheid en een breed scala aan produceerbare producten.
Aanbevolen in combinatie met een chocoladetempermachine en een omhul- en koeltunnel om een hoge productiviteit te garanderen.
Extrudeerbare producten en mengsels:
- Amandelpasta
- Ganaches
- Gianduja-pasta
- Dadelpasta, gekonfijt fruit, pindapasta, hazelnoot en andere noten
- Mengsels voor eiwitrepen
- Mengsels voor superfoodproducten

